WOLONTARIAT MOYO

WOLONTARIAT MOYO

Wolontariat to świadoma praca na rzecz innych. Wolontariusze poświęcają swój czas, serce i często długo zbierane oszczędności. Oddają się całkowicie inicjatywie.
To zaszczyt mieć Takich ludzi wokół.

Dziś pragnę wspomnieć o marcowej ekipie w naszym ośrodku.

Małżeństwo Pietrzykowscy – inicjatorzy akcji energia dla domu dziecka i główna siła napędowa przy zbiórce pieniędzy na panele słoneczne. Zbyszek inżynier i Złota Rączka oraz Asia Złote Serce i ręce, które leczą masażem.
Od switu do nocy poświęcają się dzieciom, pracownikom i ośrodkowi.

Łukasz Kielin – fotograf, niezastąpiona pomóc logistyczna i wolontariusz pracy socjalnej. Jego praca zajmuje nawet godziny nocne, a pozytywne jej skutki mamy nadzieję odczuwać długofalowo. Chłopak o ogromnym sercu i dojrzałości emocjonalnej. Gotowy zawsze i wszędzie pomóc.

Bartosz Pawłowicz – młody krakowianin wybrał się na wyprawę zapoznawczo-adaptacyjną już 3 miesiące temu, aby móc odpowiednio przygotować się na wyjazd marcowy. Zajmuje się zarówno zajęciami z informatyki jak i pracami remontowo-budowlanymi. Prawdziwy kolega z podworka dla naszych dzieciaków.

Dziękuję Tym którzy zakończyli swoją misję, Tym którzy nadal przebywają na wiosce oraz kolejnym 2 wolontariuszą, którzy już za kilka dni lecą do Kathonzweni.

Dziękuję Wam z całego serca. Jestem bardzo dumna, że jest mi dane z Wami współpracować. Kenia Was pokochała i chce Was gościć częściej.
Dziękuję również w imieniu zarządu Moyo, w imieniu dzieci i pracowników.
Nie mogłam marzyć o lepszym rozpoczęciu roku 2018.

Prezes Fundacji Moyo4children
Agata Mwende Tylkowska

Posted in Wsparli nas, Wydarzenia.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *