WOLONTARIAT MOYO

WOLONTARIAT MOYO

Wolontariat to świadoma praca na rzecz innych. Wolontariusze poświęcają swój czas, serce i często długo zbierane oszczędności. Oddają się całkowicie inicjatywie.
To zaszczyt mieć Takich ludzi wokół.

Dziś pragnę wspomnieć o marcowej ekipie w naszym ośrodku.

Małżeństwo Pietrzykowscy – inicjatorzy akcji energia dla domu dziecka i główna siła napędowa przy zbiórce pieniędzy na panele słoneczne. Zbyszek inżynier i Złota Rączka oraz Asia Złote Serce i ręce, które leczą masażem.
Od switu do nocy poświęcają się dzieciom, pracownikom i ośrodkowi.

Łukasz Kielin – fotograf, niezastąpiona pomóc logistyczna i wolontariusz pracy socjalnej. Jego praca zajmuje nawet godziny nocne, a pozytywne jej skutki mamy nadzieję odczuwać długofalowo. Chłopak o ogromnym sercu i dojrzałości emocjonalnej. Gotowy zawsze i wszędzie pomóc.

Bartosz Pawłowicz – młody krakowianin wybrał się na wyprawę zapoznawczo-adaptacyjną już 3 miesiące temu, aby móc odpowiednio przygotować się na wyjazd marcowy. Zajmuje się zarówno zajęciami z informatyki jak i pracami remontowo-budowlanymi. Prawdziwy kolega z podworka dla naszych dzieciaków.

Dziękuję Tym którzy zakończyli swoją misję, Tym którzy nadal przebywają na wiosce oraz kolejnym 2 wolontariuszą, którzy już za kilka dni lecą do Kathonzweni.

Dziękuję Wam z całego serca. Jestem bardzo dumna, że jest mi dane z Wami współpracować. Kenia Was pokochała i chce Was gościć częściej.
Dziękuję również w imieniu zarządu Moyo, w imieniu dzieci i pracowników.
Nie mogłam marzyć o lepszym rozpoczęciu roku 2018.

Prezes Fundacji Moyo4children
Agata Mwende Tylkowska

Posted in Wsparli nas, Wydarzenia.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *