Przelewy

Pieniądze należy wpłacać co miesiąc, raz na semestr lub raz na rok. Data przelewu zależy od sponsora. Proszę jednak ustalić ją raz, np. 15 dzień każdego miesiąca i trzymać się z wahaniami wpłat do maximum 2 dni. Proszę również nie robić przelewów później niż 5 dni przed końcem miesiąca (tzn np. proszę zrobić przelew najpóźniej 25 kwietnia na miesiąc maj). Polecam zrobić przelew stały. Przy pierwszym wyślę do Państwa potwierdzenie, aby byli Państwo pewni, że pieniądze wpłynęły na odpowiednie konto. Potwierdzenie mogę również dosłać w sytuacji, gdy nie są Państwo pewni np. poprawnie wpisanego numeru lub tytułu.

W tytule przelewu proszę wpisać „DAROWIZNA”, a następnie „imię nazwisko dziecka” np.: „DAROWIZNA Mbithe Muia” lub „panele słoneczne” lub „na utrzymanie ośrodka”, itp.
A w treści można dopisać na jaką specjalną okazję wysyłają Państwo dodatkowe pieniążki np.: nowe buty, plecak, owoce, itp. Z tym, że bardzo proszę o uprzedni kontakt ze mną. Doradzę i powiem co jest potrzebne, a co nie.

FUNDACJA MOYO4CHILDREN
Raiffeisen Bank Polska:
50 1750 0012 0000 0000 3864 1287