Pracownicy

Wambua i Philis Sammy – tata i mama dla naszych dzieci oraz manager domu dziecka od 2002 roku. W roli managera od 28 lat, opiekuje się dziećmi wraz ze swoją małżonką Philis. Obydwoje bardzo kochają dzieci i świetnie odnajdują się w roli rodziców tak licznej gromadki. Są również bardzo gościnni i wyrozumiali. Dzieci zaś pod ich czujnym okiem uczą się obowiązków domowych, prac ogrodowych oraz są zdyscyplinowane i bardzo szanują swoich rodziców zastępczych, a także przybrane rodzeństwo.

 

Lucia Mutindi – druga mama, sekretarka, księgowa… Dla tego domu dziecka pracuje od 13 lat. Mieszka w okolicy. Pracuje od poniedziałku do piątku od rana do 17.00. Niezwykle zorganizowana, skrupulatnie prowadząca księgowość kobieta z sercem na dłoni.

 

Francis Kilumbutu – kucharz, ogrodnik, złota rączka. Pracuje i mieszka w ośrodku od 17 lat. Pracuje od świtu do nocy, dwa razy w miesiącu ma jeden dzień wolny i odwiedza wtedy swoją rodzinę (żonę i dzieci) mieszkająca w okolicy.

 

Józef – w domu dziecka od roku. Cieśla, kucharz, ogrodnik. Pracuje i mieszka w domu dziecka. Od czasu do czasu odwiedza swoją rodzinę.